Hakkımızda

Firmamız  porselen granit ve seramik ürün gruplarının satışı  ile alakalı olarak  4 farklı kıtada 8 ayrı ülkede  showroom ve  lojistik merkezleri ile  çalışmalarını sürdürmektedir…

 

Yüksek malzeme kalitesine sahip Türkiye’nin en büyük seramik üreticisi olan Ercan holding bünyesinde yer alan  QUA Granit –  bien seramik ve Majorca Tifaany markalarının  dünya genelinde  600’ü aşkın noktada bayilerimiz aracılığıyla satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

Senelerin verdiği tecrübe  ile oluşturduğumuz bayii ağımız ve yüksek hizmet kalitemiz ile her geçen gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Güzelliği benimle yakala….

Vizyonumuz

Türkiye ve hedef pazarlarda; inşa edilen ya da kullanımda olan her yapı ve binada ürünleri beğeniyle kullanılan bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz

Kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanarak sürekli yeniliği ve gelişimi amaçlayan, satışını üstlendiği  kaliteli ürünler ile yaşama ve yaşam alanlarına değer katan, çalışanlarına, topluma ve çevreye saygılı, yapı sektöründe en beğenilen ve tercih edilen global bir şirket olmaktır.

null

CASA

null

BIANCA

null

YAPI